Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Obráčky Fischer RC4 WorldCup RC 2016 - top stav

Lyžovanie 188 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 300 €
Pôvodne:350 €
Sledovať
Dátum: 18. 1. 2018, Typ: Predaj, Stav: Používané, Druh: Lyže, Značka: Fischer, Lokalita: Košice I - Staré Mesto
Predám lyže Fischer RC4 WorldCup RC 2016 (woodcore, aircarbon titanium) s dreveným jadrom vystužené titánom v top stave bez závad.

Dĺžky: 165 cm (rádius 126,5 m), 175 cm (rádius 18 m) a 180 cm (rádius 18,5 m).

Majú nastaviteľné viazanie Fischer Z 12 do 130 kg, nastaviteľné na všetky veľkosti lyžiarky.

Majú nabrúsené hrany a navoskovanú sklznicu bez rýh.

Pôvodná cena: 869 €.

Môžem ich poslať aj kuriérom na dobierku (+ 5 €). Doručenie na druhý deň.

Kliknite na moje meno pod inzerátom a prezrite si celú moju ponuku.

Popis:
Top-level technológia pre obrovský slalom: RC4 Worldcup RC reže agresívne oblúky, dokonalé pre lyžiarov so závodným duchom. S novou, úzkou bočnou formou, je táto lyža géniom s neprekonateľným výkonom.

Podložka Racetrack ponúka dokonalý, takmer úplne voľný ohyb lyže v oblúku. Kontakt so zjazdovkou - čo je kľúčový moment pri lyžovaní - je vo výsledku optimalizovaný a dopomáha tak k priamemu prenosu síl. To znamená, že vynaložená energia je priamo využitá lyžou a to bez zbytočných strát.

Základom týchto lyží je drevená sendvičová štruktúra vystužená dvojitým titanalom o sile 0,8 mm. Lyže sú vybavené skvelou race podložkou a zodpovedajúcim viazaním z radu RC4 (s DIN 3,5-12).

RC4 WORLDCUP RC, dlhodobo top model komerčnej zjazdovej kolekcie FISCHER.
Fischer RC4 Worldcup RC Pro sú špičkové lyže s konštrukciou pretekárskych lyží Svetového pohára. Sú určené pre náročných a skúsených lyžiarov. Konštrukciu lyže tvorí pevné drevené sendvičové jadro, vystužené dvojitým titanálom a Air Carbonom. Systém Race Booster zabezpečuje lepšiu flexibilitu pri vyššom výkone, umožňuje rýchlejšie a kratšie nasadenie oblúka.
Obračka s konštrukciou pretekárskych lyží zo Svetového pohára.

Základom týchto lyží je drevená sendvičová štruktúra vystužená dvojitým titanalom o sile 0,8 mm. Lyže sú vybavené skvelou race podložkou RACETRACK a zodpovedajúcim viazaním z rady RC4 (s DIN 3,5-12).

Užšia bočná forma je prispôsobená čo najvyššiemu výkonu na upravených zjazdovkách. Radius 18 m u vzorovej dĺžky 175 cm predurčuje tento model, aby sa pre Vás stal perfektnou a univerzálnou výbavou pre skutočne rýchlu jazdu.

Ako obračky tieto lyže geniálne vedú v dlhšom oblúku a pri rýchlostiach okolo 100 km / h sú jednoducho úžasne stabilný. S vašou neohrozenú lyžiarskou technikou potom hravo vybrúsite aj čiernu zjazdovku alebo odpoludňajšie muldy.

RC4 Worldcup RC, dlhodobo top model komerčné zjazdové kolekcie FISCHER.
Predajca:
www.najlacnejsie-lyze.sk
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 336 inzerátov
Lokalita:
Košice I - Staré Mesto
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://sport.bazar.sk/25623216-obracky-fischer-rc4-worldcup-rc-2016-top-stav/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné