Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

ROTOPED SAPPHIRE SG - 925 JETTA ICONSOLE+ ČIERNY

Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 328 €
Sledovať
Dátum: 16. 10. 2018, Typ: Predaj, Stav: Nové, Lokalita: Žilina
Novy možnosť poslat kamkoľvek kurierom plus 5€

Rotoped Sapphire SG - 925 Jetta iConsole+ je horúcou novinkou v našej ponuke. Ide o kvalitné fitness zariadenie na cvičenie doma. Model Jetta je robustný a vyznačuje sa použitím najnovšími technológiami. Vďaka tomu vám poskytne kvalitný a plnohodnotný tréning každý deň.


Rotoped má elektromagnetický systém odporu a zotrvačník s hmotnosťou 7 kg. Vďaka tomu bude váš tréning plynulý a efektívny. V rukovätiach sú umiestnené senzory, ktoré merajú pulz a výsledky sa zobrazujú na displeji. To vám umožní vykonávať efektívny kardio tréning.


Systém s aplikáciou app iConsole+ vám otvorí úplne nové možnosti tréningu. Aplikácia umožňuje komunikáciu s mobilnými zariadeniami pomocou Bluetooth 3.0 (kompatibilné s iOS a Android). Budete tak mať prístup k vlastným trasám z Google Maps. Model Jetta má aj USB port a môžete tak pri cvičení nabíjať svoj smartphone alebo tablet.


Rotoped Sapphire má dynamický dizajn, masívnu, pevnú a stabilnú konštrukciu s použitím najkvalitnejších materiálov. Aj intenzívne tréningy budú bezpečné s minimálnym rizikom úrazu. Sedadlo je nastaviteľné a protišmykové pedále sú vybavené popruhmi. Premiestňovanie vám uľahčia transportné kolieska.


Rotoped Sapphire SG-925 Jetta je naviac vybavený computerom so špičkovým dizajnom. Tento počítač zobrazuje všetky hlavné funkcie, ako sú prejdená vzdialenosť, rýchlosť, spotreba kalórií alebo tepová frekvencia a ďalšie. Funkcia merania tepovej frekvencie funguje na princípe pridržania snímačov tepu v rukovätiach. Behom chvíle sa tak dozviete Vašu aktuálnu tepovú frekvenciu a môžete jej tak prispôsobiť svoj tréning.


Cvičenie na rotopede Jetta je cestou ku krajšej postave, lepšej kondícií, zdraviu a duševnej pohode.

Hmotnosť záťažového kolesa (kg): 7 kg


Ovládanie záťaže: Elektronické


Maximálna nosnosť: 150 kg


Brzdný systém: Magnetický


Ergometer: áno


Snímače tepovej frekvencie v rukovätiach: áno


Systém vyrovnania nerovností podlahy: áno


Kolieska pre jednoduchý presun: áno


Hmotnosť: 44 kg


Zdroj napájania: Sieťový adaptér 230V


Maximálna výška cvičenca: 200 cm


Rozmery po zostavení (d/š/v): 112 x 56 x 153


Kategória použitia:Domáce / klubové použitie
Predajca:
0908100777
Všetky inzeráty - 1712 inzerátov
Lokalita:
Trstená
Telefón:
Číslo neuvedené
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://sport.bazar.sk/27091244-rotoped-sapphire-sg-925-jetta-iconsole-cierny/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.