Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Fitness a kulturistika - 1 962 ďalších ponúk

Ľadvinka s fľašou na vodu Fischer Fitbelt

Nitra
12 €
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 9. 9. 2019 (č. 30634454)

Predám ľadvinku s fľašou na vodu Fischer Fitbelt, čierny, v 100%-nom stave, nepoužitý ani raz.

Praktická taška značky Fischer, ktorej súčasťou je fľaša s objemom 0.75 l. Na prednej strane je menšie vrecko na zips. Zadná strana je polstrovaná a priedušná zároveň. Pás je nastaviteľný. Nechýbajú ani reflexné prvky pre vašu bezpečnosť.

Pri kúpe viacerých vecí možná dohoda na cene.

Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem.

V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.

Predám ľadvinku s fľašou na vodu Fischer Fitbelt, čierny, v 100%-nom stave, nepoužitý ani raz. Praktická taška značky Fischer, ktorej súčasťou je fľaša s objemom 0.75 l. Na p...

12 €
Nitra
Zobraziť kontakty